sed 3.02.80 - en to he translation catalogue (10 entries)

en: `}' doesn't want any addresses
he: ������ ���� ���� `}'

en: : doesn't want any addresses
he: ������ ���� ���� :

en: multiple `p' options to `s' command
he: `s' ������ ������ `p' �������

en: multiple `g' options to `s' command
he: `s' ������ ������ `g' �������

en: multiple number options to `s' command
he: `s' ������ ������ ���� �������

en: number option to `s' command may not be zero
he: ��� ����� ���� ���� `s' ������ ����� ������

en: %s: file %s line %lu: %s
he: %s ������ (%s ���� �� %lu ����) %s �����

en: %s: -e expression #%lu, char %lu: %s
he: %s ������ (%lu '�� -e ����� �� %lu '�� ��) %s �����

en: %s: can't read %s: %s
he: %s ������ %s ������ (%s) �����

en: read error on %s: %s
he: %s ������ (%s) ����
